Jaarverantwoordelijken

Onderwijs 2018-2019:

Arthur Giroulle
3de bachelor + onderwijs
Silke Rimeaux
1ste master GO + onderwijs

Jaarverantwoordelijken 2017-2018:

Alexander Jacobs jaarverantwoordelijke 1ste bachelor Alexander.jacobs@student.kuleuven.be
Kayliegh Buntjens jaarverantwoordelijke 1ste bachelor Kayliegh.buntjens@student.kuleuven.be
Fatima Taibi jaarverantwoordelijke 2de bachelor  fatima.taibi@student.kuleuven.be
Arthur Giroulle jaarverantwoordelijke 3de bachelor en onderwijs arthur.giroulle@student.kuleuven.be
Silke Rimaux jaarverantwoordelijke 1ste master GO en onderwijs silke.rimaux@student.kuleuven.be
Iris dewulf jaarverantwoordelijke 1ste master Zorg iris.dewulf@student.kuleuven.be
Marth Stinckens jaarverantwoordelijke 2de master GO Marth.stinckens@student.kuleuven.be
Bram Vanmechelen jaarverantwoordelijke 2de master Zorg bram.vanmechelen@student.kuleuven.be

 

Q&A:

Waarvoor kan ik terecht bij een jaarverantwoordelijke?

De jaarverantwoordelijken zijn centrale aanspreekpunten voor kleinere problemen of vragen betreffende de richting. Bijvoorbeeld: wanneer komt het examenrooster online? Daarnaast zijn zij de enige die lessen kunnen verplaatsen. Dit om verplaatsing van lessen zo goed mogelijk te laten verlopen. Als laatste verdedigen zij jullie mening binnen de POC (permanente onderwijscommissie), het belangrijkste adviesorgaan van het faculteitsbestuur.

 

Wat doet onderwijs?

De functie Onderwijs bestaat uit verschillende delen, hieronder zijn de belangrijkste taken opgesomd.

1      Vertegenwoordiging van studenten binnen de POC, faculteitsraad, studentenraad, en eventuele subcommissies. Daarbij zullen zij de mening van studenten op verschillende manieren verzamelen (enquêtes, open onderwijsvergaderingen,…).

2      Aansturen en ondersteunen van de jaarverantwoordelijken

3      organiseren van het onderwijsbureau. Dit vind plaats om de 2 weken op dinsdag middag, hier worden al initiële standpunten geformuleerd en worden de verschillende vergaderingen voorbereid.

Waarvoor kan ik terecht bij onderwijs?

Voor alle vragen in verband met onderwijs. Verder kunnen aan hen ook problemen en ontevredenheden gemeld worden. Deze zullen ze dan indien mogelijk proberen verder op te lossen.